Kanadské Sruby

Vítejte na webu s katalogem a informacemi o Srubech, Roubenkách, Chalupách a pravých Kanadských Srubech. Chcete koupit roubenku nebo si nechat postavit pravý srub z kvalitního dřeva? V katalogu firem naleznete odborníky na stavbu a rekonsrukci srubů a roubenek. Postavte si díky výhodným hypotékám tradiční stavby z hor. Více o stavbě srubu.....

Sruby na klíč

Sruby na klíč

Zima strávená u krbu ve srubu voní romantikou a divočinou. Tradiční sruby, které znáte ze severských zemí, můžete mít i Vy. Nechte siu postavit srub na klíč tradiční metoudou výstavby srubu nebo využijte nových technologií ve stavbách nízkoenergetických domů.

Tradiční sruby na klíč

Sruby, které známe z krásných zimních fotografií nemusí být jen nesplnitelným snem. Tradiční dřevěné stavby, které vrací tradiční tesařské řemeslo zpět již můžeme vidět i u nás.

Tradiční dřevěné stavby mají dlouholetou tradici i v našem kraji. Roubenky, dřevené staré chalupy podobající se srubovým domům zdobí pohraničí naši republiky.

Ruční práce

Tradiční sruby jsou od počátku vyráběny ručně. Manuální opracování dřevených stavebních dílů zaručuje tak, že tak každému spoji byla věnována maximální pozornost. Srub je dů, který využívá pouze přírodní materiálya vždy byl spojen s naprostou blíkostí přírody. Proto o bydlení avýstavbě srubu uvažují většinou lidi, kteří mají blízko k životu v přírodě.

Stavíme nový srub 

Rozhodli jste se pustit do stavby nového domu a vybrali jste si stavbu tradičního srubu ? 

Stavitelé srubů a firmy, které poskytují stavbu dřevěných domů a srubů Vám mohou nabídnout kompletní stavební servis.

Kompletní realizace a stavba srubu nebo dřeveného domu musí splňovat jisté podmínky a standardy, vydávané asociací stavitelů srubů. Proto přenechte stavbu srubu profesionálům, kteří mají zkušenosti se stavbou dřevěných staveb a srubů.

Informujte se o nabídkách stavebních firem a stavitelů dřevostaveb, roubenek a dřevěných domů v katalogu firem na Sruby na klíč.cz

 

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Sruby na klíč

obrazek Zima strávená u krbu ve srubu voní romantikou a divočinou. Tradiční sruby, které znáte ze severských zemí, můžete mít i Vy. Nechte siu postavit srub na klíč tradiční metoudou výstavby srubu nebo využijte nových technologií ve stavbách nízkoenergetických domů. Více ...

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.